Reklama

Gamercard

środa, 17 lutego 2010

Halo Legends czyli Bullshit!!

Oglądam sobie właśnie na bierząco Halo Legends i takiego zbiorowiska bullshitów to dawna nie widziałem. Widać od razu, że za projekt odpowiada 343 a nie Bungie... czy tego możemy się spodziewać po uniwersum Halo teraz??

Zdjęcia limitki wersji Blu-Ray

Tak wyglądają Forerunners

Pytanie... skoro pokonali flood i zapewnili przetrwanie organicznym gatunkom (w tym ludziom i Covenantom) to dlaczego opuścili galaktykę?Avatar Na'vi w Halo Legends? Nie, to Samica elitów. Ogólnie "świetny" odcinek. Arbiter kwestionuje prophet'ów, a główny przeciwnik nosi zbroję samuraja (!sic)SPARTAN Daisy ma misiaczka przy swojej zbroi WTF?Oczka Daisy się świecą i drżą gdy słyszy głos swojego towarzysza przez com.SPARTAN z bujnymi lokami i lekko zakrwawioną główką.Doktor Elizabeth Halsey - nieźle się babka trzyma
Odcinek numer 5 jest jednak fajny. Bullshit jakich mało, ale zabawny :)Ogólnie niezłe gówno jest z Halo Legends. Nie ma to jak połączyć genialne uniwersum z anime. Anime samo w sobie jest fajne, uniwersum Halo jest genialne jednak w symbiozie to nie działa...

7 komentarzy:

Jankesik PL pisze...

Słaba kreska :/ już mi się odechciało oglądać.

Jacek pisze...

zgadzam się z przedmówcą.
lubię anime, a uniwersum Halo
wprost przeciwnie.
Zamiast tego lepiej oglądnąć
"Batman : Rycerz Gotham"{Człowiek nietoperz w konwencji anime).
O wiele lepszy niż HL.

Czaroxxx pisze...

Ta końcówka mnie zjadła

FanHalo pisze...

A moim zdaniem Halo Legends to kawał dobrej produkcji, nie jestem fanem anime, nigdy nie pociągały mnie te filmy ale jako fan gier z uniwersum Halo potrafię docenić tę produkcję. To co mnie przyciągnęło do HL to rozbicie na 7 różnych historii, nie powiązanych ze sobą. Dowiedziałem się też o historii obiektu Halo, co było powodem do jego powstania. 'Package' i 'Prototype'- to moim zdaniem najlepsze odcinki, a Wasze?

Michal pisze...

Cała seria halo to bullshit.

Zwirz pisze...

Bez obrazy dla nikogo, ale jak dla mnie Halo Legends jest niezłe. Niekanoniczny (według autorów) odcinek o spartanie 1337 stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za Dragon Ball`a, czy odcinek gdzie ODST współpracuje ze Spartaninem. Niektóre odcinki mi się nie podobały ze względu na konwencje. Zdecydowanie powinno to robić jedno studio (Ci którzy stworzyli odcinek Protoype lub Ci od The Babysitter). Ogólnie nie żałuje wydanych pieniędzy, a cierpliwie czekam na wydanie Blu-RAY (narazie tylko DVD znalazłem)

Zwirz pisze...

I zauważyliście, że w odcinku The Babysitter jeden z członków do Dutch?

Jeżeli mnie pamięć nie myli to tak zwał się jeden z członków oddziału ODST z H3:ODST ;)

reklama