Reklama

Gamercard

wtorek, 5 stycznia 2010

Nazywam się Zacharski. Marian Zacharski. Wbrew regułomDawno nie "kończyłem" a raczej łykałem ostatnich 200 stron książki nie odrywając się ani na minutę. Żadne siku, na papierosa wychodziłem z książką trzesąc się z zimna. Książka "Nazywam się Zacharski. Marian Zacharski. Wbrew regułom" o legendzie polskiego wywiadu jest pozycją wprost genialną. Autor nie tylko opisuje dokładnie swoją pracę wywiadowczą na terenie USA w niezwykłych detalach dając nam idealny obraz tego jak prawdziwy agent pracuje, ale także daje nieźle do myślenia. Zastanawiające są słowa Zacharskiego na temat patriotyzmu. Idealnie pokazują sposób myślenia autora... nie służył partii, a Polsce. Bardzo ciekawie jest opisany amerykański system sprawiedliwości i amerykańska "sprawiedliwość", a także propaganda amerykańska za czasów zimnej wojny. Książkę naprawdę serdecznie polecam, bo jest genialną lekturą.

8 komentarzy:

Jankesik PL pisze...

Narobiłeś mi smaka... Teraz tylko do księgarni i szukać.

Olsześ pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Olsześ pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=kOH_PTF2Hd4&feature=player_embedde

To Ci się powinno spodobać :D

Gucio pisze...

Mam pytanie z innej beczki ( sorry ale muszę spytać ) Czy beta batellfield bad company 2 jest jeszcze dostępną ?? Jeśli tak to skąd ja można pobrać ??
Z góry thx

kajd pisze...

z youtube.com :D

jakub.chwal pisze...

fajne, fajne xd

krs pisze...

Zreatul, dlaczego nie pochwaliłeś się, że robisz filmiki dla PS3site? :P
http://www.youtube.com/watch?v=zMYb_64fenk&feature=player_embedded

Jankesik PL pisze...

Właśnie zacząłem czytać i jak na razie trudno mi się oderwać. Fajnym pomysłem było wstawienie na końcowych stronach książki dokumentów FBI, fajny bonus :D

reklama