Reklama

Gamercard

czwartek, 18 grudnia 2008

To JA jestem BOGIEM!

Telegraficzny skrót zanim przejdę do wątku. Nie miałem czasu by pisać, więc nie pisałem. Są nowe filmiki pojawią się niebawem jak znajdę czas. W ogłoszeniach parafialnych tematy o których chciałbym napisać niedługo. Cieszę się, że blog stał się tak popularny i że dużo ludzi postanowiło brać ze mnie przykład i nagrywać filmiki. Mam nadzieję, że pojawi się jakiś talent który wyjdzie na przeciw kiczu, który ja prezentuje i będzie publikował filmiki w naprawdę dobrej jakości być może z jakimś logo itd. Ale to wszystko nieistotne bo dziś rozmawiamy o forum neło, a raczej modach forum neło... uwielbiam ten temat i zawsze się podniecam, gdy mogę o nich napisać. Po przeczytaniu wpisu zapewne zauważycie, że tytuł można rozmieć w różny sposób! Ale jestem mądry, ha!

Zaczniemy od tego, że najpierw było słowo, a słowo ciałem się stało. Może nie do końca, ale w myśl powiedzenia, że jedną z rzeczy której się nie da wrócić, jest słowo które zostało wypowiedziane, pisze ten tekst, traktując go jako słowo, które zostanie wypowiedziane. Cokolwiek by to miało znaczyć. Nieważne, ważne jest to, że na forum neło zarejestrowałem się omijając jeden z większych kwiatków w historii forum. A mianowicie sympatyczny kącik N+Famili, czy N+Family, gdzie tylko grupka modów miała do niego swój prywatny dostęp i jechała po userach czy modach forum. Taki przybytek rozkoszy, bo w końcu nie ma nic lepszego niż naśmiewanie się z kogoś za jego plecami!! W chwili gdy się o incydencie dowiedziałem, wspomniani modzi uwikłani w aferę nełogate, bardzo się jej wstydzili. Nie wiem jak to się tam skończyło, czemu część z nich doczekała się bana, a część tylko chwilowej utraty moda, ale nie ma to większego znaczenia. Ma to tylko stanowić pal wspierający do pewnych wypowiedzi które doszły do mnie, a zostały wypowiedziane na sekretnym forum modów neło plusa...

A wypowiedzi te dotyczą odbanowania SYLWANA SŁAWNEGO WIELKIEGO przez naczelnego redaktora nełoplus i admina forum, sławnego Gulasha... Nie twierdzę, że wypowiedzi są prawdziwe, ale i wiedząc czego się po dzieciakach można spodziewać zakładam że są prawdziwe...

Poniżej rzekome wypowiedzi modów w swoim tajnym przybytku...

Scorpio: Ban to wyrok smierci nie ma powrotu

Kleksandra: No to zajebiście, szkoda tylko, że nie wchodzi w ogóle na forum i podejmuje decyzje z dupy :]
Od razu się rzuci cała reszta, że chce wracać - Macrossy i inne takie.
PowoKURWAdzenia :]

Pico: A ja apeluję kulturalnie do Gulasha, by tu wszedł i z nami pogadał a nie podejmował decyzji niczym wódz totalitarny.

Kleksandra: Zawsze zostaje tunelowanie IP...
zanim kogoś zbanujemy dużo o tym gadamy i nie są to strzały z czapy,

Shinigami: To ja jeszcze odbanuje Maca, Zeratula, Bauda i JK, a później zrezygnuję z roli moda, skoro zdanie moje i reszty grupy niektórzy mają w poważaniu :^^:

Niby nic poważnego, ale to tylko pokazuje czym dla tych ludzi jest to forum. Jest całym ich życiem, to być może jedyna rzecz która im się w życiu udała (mam nadzieję, że się mylę) i dlatego tak dzielnie jej bronią. Co jest w tym śmiesznego? Podważanie decyzji najwyższego autorytetu forum jakim jest admin. Co w tym jest żałosnego? To, że nie działa to w drugą stronę. Zwykły user na forum składający skargę jeszcze nigdy nie wygrał w starciu z modem. Wniosek? Na forum neło wszystko opiera się wg nastepującego schematu:

Najwyżej stoją modzi, pewnie ci którzy byli członkami N+Family jeszcze wyżej, później są admini, później są redaktorzy, a na końcu plew czyli userzy.

Co w tym jeszcze śmieszniejszego jest? Że mają rację! Admini mają w dupie to forum i nie mają pojęcia co tam się dzieje. Szkoda, tylko, że nie działało to w chwili gdy miałem starcie ze swoim ulubieńcem qshem, modzi głośno i jasno wypowidzieli sławetne zdanie, że to redaktorzy mają władzę, a my wszyscy (oni też) jesteśmy tylko gośćmi na ich forum!!

Wniosek... modzi na forum neło są ful of szit... ale czego się spodziewać po nich innego? Otóż niczego...

Oczywiście cała ta wypowiedź będzie po raz kolejny skwitowana jako rozpacz biednego Zeratulka, który dostał bana na forum neło. I fajnie niech sobie ci co chcą tak to tłumaczą, w gównie się tarzają i są zakłamani, to jedno więcej kłamstwo różnicy im nie zrobi. Takie same komentarze się pojawiły, gdy pojechałem po modach neło gdy chcieli się trade’ować grami PSN. Szkoda, tylko że tradeo’wanie przynajmniej oficjalne się skończyło, dopóki oczywiście Sony nie zmieniło regulaminu ( o czym zresztą sam pisałem, ba zostałem zacytowany przez nich!!!).

Tak więc biedny Zeratulek nadal rozpacza nad biednym banem, który dostał na własną prośbę, gdyż bodajże w zeszłym roku tuż przed jego dostaniem napisał, że jeżeli sprawiedliwości nie stanie się zadość, to doprowadzi do wszystkiego by dostać bana. Słowa dotrzymał.

Zdanie również zmienił i napisał maila do adminów (wtedy jeszcze nie byłem w 100% pewny kto rzeczywiście trzyma forum neło w garści)

Mail treści poniżej poszedł do Miela i Gulasha:

„Witam,

Zwracam się z prośbą o ściągnięcie bana na forum neo plus. Prośbę swoją motywuję chęcią powrotu na "stare śmieci" i kontynuowanie dyskusji na tematy growe z userami tego forum. Pragnę zapewnić, że nie będę już używał określeń obelżywych i wulgarnych pod adresem moderacji forum, a także będę przestrzegał regulminu forum. Wydaje mi się, że rok nieobecności dał wszystkim stronom konfliktu okazję do ochłonięcia i wyciągnięcia odpowiednich wniosków.

Pozdrawiam
Zeratul”

Email poszedł 8 dni temu i oczywiście pozostał bez odpowiedzi. Przecież jaki jest sens odpisywać na maile skoro jest się poniżej moderacji forum i prowadzi się tylko pismo konsolowe.

Oczywistą oczywistością jest to, że spodziewałem się dostać odpowiedź. Negatywną odpowiedź ale zawsze. Przecież ban jest wyrokiem śmierci!! I nie chcemy doprowadzić do sytuacji, by jeden mod zrezygnował z bycia modem, bo nikt nie szanuje jego decyzji!! I pomyśleć, że to mnie sie zarzucało traktowanie forum za poważnie!

Odpowiem jeszcze na pojawiające się w waszych głowach pytanie dlaczego chcę wrócić na neło... otóż chcę wrócić, gdyż chcę porozmawiać z paroma userami, którzy udzielają się tylko na tamtym forum i żadnym innym, chcę również gdyż jedyny warty uwagi topic czyli Wojny Konsolowe został wskrzeszony. Z tych dwóch powodów bym chciał wrócić ale nie wrócę, gdyż dostałem wyrok śmierci. Trochę to poniekąd żenujące, gdyż nawet na kolejnie słabym moderowanym forum czyli PSX Extreme swego czasu też dostałem bana, ale został on po paru miesiącach zdjęty na moją prośbę i od tego czasu moje ostrzeżenia oscylują w granicy 60-80% (bliżej tego drugiego). I z drugiej strony forum PE mozna wiele zarzucić, ale z pewnością nie mogę im zarzucić chęci zbanowania mnie, gdyz tyle razy od poprzedniego bana teoretycznie zasłużyłem na następnego wchodząc w wojny słowne z userami i redaktorami, że na neło pewnie bym go dostał 15 razy.

Najsmutniejsze jest jednak to, że w związku z fuzją Neo Plus z Gameonly powstało nełogeło, czyli neogo... da się to strawić, trudniej jest strawić chęć połączenia obu for. GO ma jeden z lepszych klimatów, który mogę śmiało porównać do forum NeoGaf, a teraz się szczerze obawiam, że zostanie on zniszczony, do tego zostanie wprowadzona marna moderacja i że modzi staną wyżej od redaktorów GO. Ego im podskoczy i będą sikać ze szczęścia w majtki.

Tak naprawdę przykro mi jest to pisać i przykro mi jest to wytykać nawet tym modom na neło, których darzyłem jakąś sympatią czy szacunkiem, ale okazało się, że wszyscy są siebie warci. Mam cichą nadzieję, że zostaną sprowadzeni do parteru jeżeli do połączenia for neło i GO dojdzie...


OGŁOSZENIA PARAFIALNE!!


1. Jak dostanę odpowiedź na email od adminów neło nie omieszkam o tym poinformować!
2. Strona http://trofeaps3.com rośnie w siłę i staje się coraz ładniejsza i bogatsza w treść. ZAPRASZAM!!
3. W najbliższym czasie chcę napisać parę słów o tym jak Sony zostało w tyle w 2k8.
4. Chcę opisać co robię jak nie mam czasu
5. Ocenię parę filmików ludzi którzy mnie naśladują i skomentuję parę komantarzy z bloga i you tube.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Popularność masz dużą, to fakt :)
Neło - shit :) Modki są wkurzające nic tego nie zmieni przepisy taaaa :)
Jestem nowym użytkownikiem tej stronki http://trofeaps3.com :)
Więc jeszcze więcej mocy życzę tej stronce :P

Anonimowy pisze...

Gadasz o zasadach pisowni a sam jesteś nie lepszy.

reklama