Reklama

Gamercard

środa, 20 marca 2013

Marek T. ofiarą prezydenta Iranu


Redaktorzy serwisu Polygania pochwalili się dzisiaj przed światem faktem posiadania telewizora marki RUBIN na którym odbierają program TWN CMBC. 

Według redaktorów na antenie programu pojawił sie sam Marek T. który zwrócił się z apelem do inwestorów by nie wycofywali się z wsparcia fnansowego dla studia.

 Jak się okazuje po premierze flagowej gry SZNAJPER Ghost Warrior 2 prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinejad wpadł w szał, gdy zorientował się, że powstająca w Iranie gra Unearthed: Trail of Ibn Battuta nie ma najmniejszych szans stania się najgorszą grą wszechczasów, gdyż ten zaszczyt spadł na nową grę od Village Outeractive. 

Pan Marek opowiadał jak to stał się ofiarą "hejtungi" i jak wpływy prezydenta Ahmadinejad'a skutecznie zablokowały napływ kapitału do jego firmy, a także spowodowały, że serwis Gemspot wystawił SZNAJPEROWI ocenę 7/10, co jest skandalem, gdyż gra na tak wysoką ocenę nie zasługuje. 

Na koniec zapewnił, że uczyni wszystko co w jego mocy by SZNAJPER 3 skorzystał z nowszego silnika graficznego i stał się jeszcze gorszą grą niż SZNAJPER 2, który bryluje w rankingu metacritic ze średnia 48!


Brak komentarzy:

reklama