Reklama

Gamercard

sobota, 4 kwietnia 2009

EPIC FAIL

EPIC FAIL - podcast audio trzech konsolomaniaków z forum neoplus, który zrodził się w ostatni weekend marca 2k9 pod wpływem chwili. Nie miał on z założenia wypełniać żadnej luki w internecie czy na polskich stronach. Miał być po prostu zrywem młodych ale doświadczonych graczy pragnących porozmawiać między sobą o grach i konsolach. Program dostępny w formacie mp3 o długości trwania około 40 minut nagrywany jest za pośrednictwem programu skype, gdyż dystans między autorami mierzony jest w tysiącach kilometrów. Ponadto luzacki format programu przepełniony niemal encyklopedycznymi danymi czyni z EPIC FAIL coś niepowtarzalnego i oryginalnego.

Autorzy (o sobie):

MaxVarEmreis – patriota, który w przeciwieństwie do swoich kolegów z podcast’u, nie zdradził ojczyzny i nie wyemigrował do kraju mlekiem i miodem płynącym. Długim, skomplikowanym i niemożliwym do wymówienia nickiem, próbuje zamaskować swoje niskie urodzenie. Miłośnik Sapkowskiego, hentai i Kristen Bell, niekoniecznie w takiej kolejności. Wybitny ekonomista i jedyna nadzieja ludzkości na zakończenie Kryzysu. Przyszły "dawca organów". W życiu nie przyświeca mu żaden cel i żadne motto.


Ryan - Polak. Nerwus i frustrat przedłużający sobie... ego w Internecie. Myśliciel nurtu transhumanistycznego. Chciałby, żeby cały świat go rozumiał, ma w nosie czy cały świat się z nim zgadza. Pochłania książki o programowaniu i designie gier co czyni go niebezpiecznym fotelowym ekspertem. Miłośnik każdego żarcia zawierającego mięso. Skończył PWr, pracuje w korporacji jako klepiący kod odbyt. Dziewczyny mu się zwierzają, mało która chce z nim iść do łóżka (co potęguje frustrację i prowadzi do trollowania w sieci). Szerokie spektrum zainteresowań, Renaissance Man in the Digital Age, Human 2.0. Motto: exploring possibilities.


Zeratul - nowojorsko-polski gracz (nie jest z Łomży i nie mieszka na Greenpoincie). Autor programu showshowshowshow w którym to prześmiewa i recenzuje wszystko związanego z grami. Pomysłodawca podcastu. Posiadacz wszystkich obecnych current-genów z pokaźną bazą gier. Uwielbia swoją dziewczynę Lisę i pizzę Buffalo Chicken. Na codzień pracuje w finansach i studiuje sobie. Jest typem człowieka który lubi się chwalić i wymądrzać. Lubi książki (z ketchupem i musztardą), mangi, ale przede wszystkim dobry seks (chociaż czasem zawodzi) i gry. Jego credo życiowe to "Desiderata" i motto "stolec z rana jak śmietana".

3 komentarze:

Kafar PL pisze...

motto Zeratula mnie zabilo :D

Anonimowy pisze...

jak najbardziej zgadzam sie mottem Zeratula ! Stolec z rana jak śmietana

Anonimowy pisze...

Zróbcie jakiś feed rss z tym podcastem co by można było was za subskrybować :)

reklama